Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A testnevelés érettségi...

A testnevelés érettségi gyakorlati részéről miért nem mondanak semmit?

Figyelt kérdés

Emelten érettségiznék belőle, készülök gyakolratra és elméletre is, de igencsak zavaró, hogy nem lehet tudni, mi lesz vagy mi nem lesz idén. Még az Oktatási Hivatal sem említi meg semmilyen formában, a koronavírus miatt kiadott ajánlott intézkedésekben sem térnek ki rá egy szó erejéig sem, csak az írásbelikre és a szóbelikre.

Illetve nekem itt jön még képbe az alkalmassági vizsga is, amit az egyetem kér külön a szakon, ez mondhatni egy második emelt érettségi, csak nehezebb és több a gyakorlat, illetve egy biológia írasbeli rész van. De itt sincs semmi hír.

Persze, tudom hogy más tesisekenek is pont ugyanilyen nehéz, sőt, van akit nem is készít fel senki, mert nem vállalja a tanár stb., de azért szerintem jogosan várhatnánk el, hogy mondjanak erről is valamit - még akkor is, ha nagyon kis részét tesszük ki létszámban az összes idén érettségizőknek.



2021. márc. 21. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem rosszindulatból, hanem mert még ők sem tudják, milyen lesz a helyzet addigra. Tavaly nem volt gyakorlati, dupla szóbeli volt, és ezt egy alkalommal elfogadták a felvételihez is.
2021. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!