Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyabálon kötelező ott lenni?

Gólyabálon kötelező ott lenni?

Figyelt kérdés
Idén kezdem a középiskolát, és tudom hogy szokott lenni gólyabál, ahol szivatják az elsősöket, de ehhez nekem rohadtul nincs kedvem. Ki lehet hagyni?
2010. aug. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok a bálon van a szivatás?? Hát ez nálunk külön volt... Volt a szivatás, ami kötelező program volt, meg a gólyabál, ami nem volt kötelező (én pl nem mentem rá).
2010. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kevered. Van a gólyaavató, ezen kötelező részt venni, meg miután a tanárok ellenőrzik a feladatokat, nem szivatnak halálra, nyugi, az egész csak poén. Meg van a gólyabál, ami egy sima diszkó utána este a suliba, ide nem kötelező elmenni.
2010. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet hagyni:hivatkozhatsz telefonon keresztül családi okokra,betegségre,rosszullétre..stb.Nem muszáj ott lenni,tényleg nem..:S

Am. én is félek:S érzékeny típus vok,szal mindegy XD

2010. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
egyetértek a többivel, nem lesz semmi baj ha a gólyaavatóra nem mész el (gondolom inkább erre gondoltál),bár sztem az életedben egyszer van ilyen hülyeség.:D
2010. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is úgy volt középsuliban, ahogy a kérdező írta, hogy volt a bál, csak annak két része volt. Kb. 1-2 órás blokk, amikor a szivatások voltak (ezek szerintem viccesek voltak), utána átöltözés, és a buli.

Ki lehet hagyni amúgy. Én egy elég hülye gimnáziumba jártam, nem írnám le, hogy mennyire, de a lényeg az, hogy elsőben meghúztak mert nem tetszett a képem sok tanárnak, és amikor másodszor voltam elsős, eszembe se jutott megint elmenni szecskaavatóra (nálunk így hívták), hiszen én már voltam.

Meg ez eleve délután, koraeste van, erre senkit nem kötelezhetnek, hiszen ez nem tanítási időben van, sokan vannak, akiknek nehéz utána hazajutni, mert távolabb laknak és nem kollégisták, vagy ilyesmi.

2010. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

Viszont nálunk nem volt buli. Gólyabálon ment a szívatás és aztán mentünk haza.

2010. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!