Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamra járok és esettanulmányt kell készítenem, de nem tudom hogyan fogjak hozzá. Esetleg valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Egy önkormányzatos pályázatom van arról kell esettanulmányt írnom, de sajnos nem értem, hogy melyik ponthoz mit kell írnom. Kb. a fele kész van de sajnos a többihez nem tudok hozzá kezdeni. Esetleg aki jártas ebben vagy már vizsgázott tud nekem segíteni? Előre is köszi a válaszokat!

2021. márc. 25. 15:41
 1/4 anonim válasza:
Honnan szereztél hozzá segítséget? Nekem is kellene esettanulmányt készítenem, de hozzá se tudok kezdeni.
2021. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha aktuális még én esetleg tudok segíteni
2021. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2

Nekem egy olyan esettanulmányt kellene csinálnom, amiben a klaszteranalízis gyakorlati alkalmazását (is) bemutatom, ebben tudnál segíteni?

2021. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nekem is tudnál segíteni esetleg? :)
2021. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!