Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Koffeintabletta tanulás...

Koffeintabletta tanulás segítéséhez?

Figyelt kérdés
Jobban fog az agyam koffeinnel, érdemes kávé és energiaital helyett átállni tablettára? Valaki próbálta?

2021. ápr. 3. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam.

Tapasztalataim alapján jobb a kávé. Több anyag van benne és nem csak a koffein. Meg maga a mozdulat is számít, meg minden, tudod kicsit ez a placebó dolog még megdob.

Esetleg halolaj kapszulát próbáld ki és a lecitint. Ezek érik a pénzt.

2021. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az alvás többet számít.
2021. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszel-alszol eleget?

Néha sétálni egyet, szellőztetés gyakran.

Amúgy tökmindegy hogy tabletta vagy ital.

2021. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
este jobban megy a tanulás és a magolás mint nappal. Jobban fog az agyam, gyorsabban haladok. Ezért kéne valami plusz hozzá. Eszek alszok eleget, még edzeni is járok. Azért kell ez hogy ne ússzak el az irgalmatlan sok anyaggal.
2021. ápr. 3. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét. Én próbáltam, nagyon rövid ideig szedtem, de felpörgette a szívemet, viszont ugyanúgy álmos maradtam. Habár én nem szeretem, de sok ismerősöm eszik 1-2 kocka Pocket Coffeet, nekik segít. Szerintem is mással próbálkozz.

A Memolife Max és hasonló “tanulóvitaminok” sem érnek sokat.

2021. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Adderal :D
2021. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!