Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri érettségin mennyire...

Töri érettségin mennyire kockázatos puskázni?

Figyelt kérdés

Az esszé részre gondolok. Vezeték nélkül fülhallgatót raknék a fülembe, telefonomra felmondanám a lehetséges esszé kérdéseket és érettségin mellettem lenne a széken a telefon és csak rá kéne nyomnom a megfelelő hangfelvételre. Közületek csinált már valaki hasonlót?


Kioktatást nem kérek, köszönöm. Ez természetesen csak az utolsó utáni opció lenne.


2021. ápr. 4. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk valami csoda kütyüt hoztak a tanárok, ami zavarja a jelet, így ez nem lett volna kivitelezhető (de aztán lehet hogy csak blöfföltek és nem is az volt, nem tudom).
2021. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A telefonokat ki kell rakni a tanári asztalra. Ezután ha a felügyelő tanár meglátja melletted a másik telefont amin matatsz akkor ugrott a töri érettségi. Én nem tartom jó ötletnek.
2021. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt még a vak is észrevenné.
2021. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Az érettségik sokkal inkább intelligencia tesztek, nem nagyon kérnek egy tantárgyból sem száraz magolandó anyagot. Elég, ha az alap történéseket ismered, a feladatokat ezzel és logikával meg lehet oldani. Ne mondd, hogy 25%-ot ennyire nehéz elérni...
2021. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Mivel se a füles se a telefon sem láthatatlan, és utóbbit meg ki is kell rakni a tanári asztalra elég nehez lenne igy puskázni. Főleg hogy felmondasz lehetséges témákat es kozben ku***a nem az lesz. Lesz forrás ott az atlasz, egy hülye is meg tudná csinálni.
2021. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt igazából az a hiba,hogy annyira szigorú a töri tanárom hogy csak akkor ad rá rendesen pontot ha szó szerint az ő vázlatát írod le. A gyakorló dolgozatoknál is rendesen szivatja az osztályt... És ettől tartok. Ötös tanuló vagyok alapvetően, de a töri nagyon nem megy. Nem kettes a cél.
2021. ápr. 4. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Az érettségit nem a tanárod fogja egyedül javítani, nem tud direkt kicseszni veled, ha akarja sem. Nézd meg a zanza.tv-s videókat, tanuld meg a fontosabb évszámokat, és én azt mondom, hogy a négyest gond nélkül el fogod érni minimum. (Én is végzős vagyok, annyit el kell ismernem, én a matek miatt aggódok úgy, mint te a töri miatt. De mindenkitől azt hallottam, hogy az érettségi nem egy nehéz mutatvány az alap tantárgyakból.)
2021. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Ment a zöld😁
2021. ápr. 4. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan egyetemen, de volt olyan tanárom aki úgy íratott zh-t hogy mindenkinek össze kellett fognia a haját hogy lássa a hallójáratokat :D

Amúgy az nem opció hogy az atlaszba beleírod kettes betűmérettel az esszéket? Én így csináltam, annyi szerencsém volt hogy két atlaszt vittem, egy régit és egy újat, és csak az új volt az asztalon. Mielőtt elkezdődött a vizsga, a felügyelőtanár végigment a padok közt és átlapozta az atlaszokat, de csak az asztalon lévőt látta :) Aztán simán kimásoltam az esszéket, a vizsgán már föl se állt a tanár.

2021. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis ami nagyon nem megy arra jó ez az utso ötlet is. Köszi😄
2021. ápr. 4. 18:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!