Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A középiskolák május 10....

A középiskolák május 10. nyitnak. Ti mit gondoltok? Megéri bemenni arra a kis időre? Vagy legyen online oktatás év végéig?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre
2021. ápr. 12. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hiszem, hogy nagyon érdemes offline tartani. Ennek maximum az az értelme, hogy amit online úgy-ahogy leadtak anyagot, offline lehessen számonkérni... Más haszna nincs.
2021. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Haszna nincs, utána megint zárhatunk a nyár kezdetére.
2021. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lesz értelme nyugi 1 hónap igaz fölösleges de hány társamtól hallottam hogy a szülei annyira megőrítették meg bántalmazták hogy szószerint nyugtatót kell neki szedni 15-16 évesen.

Lehet velem vitatkozni de mérlegelni kell azt hogy kinek olyanok a szülei hogy normálisan higgadtan kezelnek egy-egy szituációt vagy olyanok a szülők hogy egy kicsi félreértéssel is de már a túloldalon a mikrofonban lekiabálják szerencsétlen o.f.

És utána pedig a gyerekkel kiabálnak ők nélkül

2021. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!