Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért probléma, hogy újra...

Miért probléma, hogy újra iskolába mennek a gyerekek?

Figyelt kérdés
Sokan teljesen ki vannak akadva emiatt, de ha otthon vannak a gyerekek, akkor az egyik szülőnek otthon kell maradnia, elveszti a munkáját. Ez miért nem probléma? Szerintem ez sokkal nagyobb gond.
2021. ápr. 15. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
azért probléma mert veszélyes az iskolanyitás túl veszélyes mindenkit visszaengedni április 19-én
2021. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
azért fokozatos újranyitás van o-o
2021. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk egy 14+ éves gyerekkel már hadd ne kelljen a szülőnek otthon maradnia...

Hogy az általános iskolásoknak kell a folyamatos felügyelet, az egy dolog (14 éves kor alatt a törvény kötelezi a szülőket), de a most végző 8. osztályosokat, illetve a gimnazistákat már nem kell pátyolgatni...

A gond pedig az azzal, hogy visszaengedik a gyerekeket, hogy még nagyon sok tanár még csak az az első dózist kapta meg, ráadásul a második dózis után 2 héttel beszélhetünk megfelelő védettségről. Ezzel megint a tanárok kerülnek a koronavírus célkeresztjébe, nem mellesleg a gyerekek a szülőknek is hazahordják a vírust, akik meg a betegség miatt nem tudnak menni dolgozni.

2021. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. nél még megértem, hogy otthon kell maradni egy szülőnek. de 3. tól már minek? és a legtöbb háztartásba van egy 14 éves

báttya/nővére a gyereknek

2021. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!