Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Választhatok saját témát?

Választhatok saját témát?

Figyelt kérdés

Nemsokára kell írnom a szakdolgozatomat.

Most kell témát és konzulenst választani. Amiről én szeretnék írni (ezen a területen vagyok gyakornok egy nagyon azuper cégnél,anyagot is adná ak,segítenének) az egyáltalán nincs az egyetem által megadott témák között.

Írhatok saját témáról is? Vagy ez hogy működik? Valahogyan meg lehet oldani? Vagy mindenképpen csak a megadott témák közül választhatok?(egyáltalán nincs olyan,ami ehhez hasonlítana)



2021. ápr. 17. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ az egyetemtől, de én eddig nem hallottam olyanról, hogy ne lehetett volna saját témát vinni. Nekem is BSc-n és MSc-n is saját témám volt/van. Vannak helyek ahol jobban/rosszabbul fogadják a saját témákat, de általában értékelni szokták. A konzulensedtől kell megkérdezni, hogy ő vállalja-e a témádat, illetve eleve olyan konzulenst keresni, aki támogatná az ötleted. Amennyiben cég is bekapcsolódik, úgy lesz külső és belső konzulensed is.
2021. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában lehet saját témát is választani, de a legjobb lenne először egy konzulens tanárt felkérni, és vele megbeszélni.
2021. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már kértem fel konzulenst,csak jövőhéten beszélünk a dologról,hogy vállalja e,mi a téma stb. Azért akartam előtt eitt is megkérdezni lehetséges e ez így.

Külső konzulensem már van,mert a cégből ahol dolgozom,onnan a felettesem vállalja ezt a szerepet.

2021. ápr. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!