Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lesz az idei emelt...

Hogy lesz az idei emelt írásbelik pontozása?

Figyelt kérdés
Azzal tisztábal vagyok, hogy hány százaléktól hanyas, mert kint van edulineon, de arra vonatkozóan nem találtam semmit, hogy az írásbeli összesen hány pontos lesz idén. Alapból ugye az írásbelik 100 pontosak, a szóbelik 50 pontosak, de mivel a szóbeli elmarad így az írásbeli az 100 pontos lesz vagy 150? És akkor gyakorlatilag ha 100 pontos összesen, akkor ahány pont annyi százalék,

2021. ápr. 17. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100 pont lesz a 100%
2021. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony 100 pont 100% viszont ember legyen a talpán aki bármilyen emeltből képes ennyit összeszedni, főleg most amikor szóbeli sincs ezért szigorúabban veszik az írásbelit.
2021. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a gyors válaszokat!

Nekem a 45 százalék a célom a plusz 50 pont miatt, de attól is nagyon félek, főleg azért mert két hét alatt szinte a nulláról kéne elkezdjem...

2021. ápr. 17. 23:49
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát töri az még hagyján.


Én bioszból emeltezek, február óta készülök komolyabban (nekem volt némi alapom) és szintúgy 45%-ra megyek de az a gáz, hogy a szóbelik elmaradása miatt biztosan krva nehézre lesz állítva az idei érettségi.

Örülök ha nem bukok meg.


Szóval törivel te még előrébb is vagy. Egyszerűbb mert elegek a tények, kevesebb az összefüggés.

2021. ápr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Az oktatas.hu oldalon rámész a korábbi évek feladatsoraira és behozod a téged érdelő tantárgy legutóbbi emelt szintű feladatsorát. A végére tekersz és láthatod, hogy mennyi a maximális pontszám az írásbelin. Na ez a pontszám lesz most is amérvadó májusban.

Például matekból az emelt írásbeli 115 pont...

2021. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Sokkal könnyebb így, hogy nem kell 30 tételt még pluszba bebifláznotok, ne hisztizzetek már. 45% pedig p*csafüst, nem tudom mit csináltatok eddig, hogy most esik le, hogy mindjárt itt a vizsga.
2021. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült kedves kérdező? Szintén két hete kezdtem el komolyabban tanulni rá. Nekem is a 45% a cél remélem meglesz!
2021. máj. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!