Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek nagyon...

Van itt olyan akinek nagyon magas az IQ-ja (géniusz), és beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék olyannal beszélgetni akinek nagyon magas az IQ-ja. Nem számít hogy mért, vagy nem mért, a válaszaiból úgyis látni fogom, hogy az -e, vagy sem, és az is jó, ha teszt nélkül az illető tudja magáról, hogy ő neki magas.

Az összefüggések meglátásáról, tanulási módszerekről lenne szó, rövid eszmecsere.



#géniusz #Mensa (? akár)
2021. ápr. 18. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Polinomiális futásidejű algorimust adtam egy nehéz problémára amire addig csak exponenciális futásidejű algoritmus létezett. Majd ezt egy folyóiratban le is hoztam. Mondhatnánk mindenkinél okosabb vagyok.


"Nagyon szeretnék olyannal beszélgetni"

OK, de én leginkább magammal szoktam beszélgetni.

2021. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem magas.
2021. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Mit tartasz magasnak?
2021. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
140+
2021. ápr. 18. 22:00
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én mensa tag vagyok, de alapjáraton “szégyennek” gondolom azt a fajta beszélgetést, ahol minél komplexebb dolgokat mondanak, hogy “okosnak tűnjön” az illető. Úgyhogy a mindennapokban engem a legátlagosabb szóhasználat illet és ha témába illő, csak akkor “lépek szintet”. Egyedül egy-két közeli ismerősöm tudja, hogy mi mennyi, többiek maximum megemlítik, hogy hiába idősebbek tőlem, sokkal jobban érzik azt, hogy a tudásom szinte minden téren lekörözi a sajátjukat. (Legyen itt szó tanulmányokról orvos-, egészségtudományi témákban, gazdaság, politika vagy még akár autók és szerelés is, annak ellenére, hogy lány vagyok😀)
2021. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 146 az IQ-m, van PhD-m meg egy féltucat diplomám, nagyon intelligens emberek között dolgozom és még ők is "őrült professzornak" hívnak. Ennek ellenére nem szívesen beszélgetek értelmiségi témákról, inkább szexről, sportolásról és mindenféle hasonló alantas dolgokról. Nem keresem az okos emberek társaságát sem, inkább kedves és érzékeny emberekkel barátkozom, majdnem de nem kizárólag csak lányokkal.
2021. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyik fonokombol azt nem neztem volna ki, hogy meg tud kenni egy kenyeret, es kiderult, hogy mensa tag. Volt osztalytarsam szinten, o matematikus lett, de a penz jobban erdekelte, es egyaltalan nem tartja magat zseninek. Orvosnak ment osztalytarsaimnak nem kifejezetten magas az iq-ja. Britney Spearsnek van meg 140 korul, gondnoksag ala helyeztettek. Az iq nem sok mindent jelent, de meg akademiai kepesseget sem mindig, nemhogy sikert vagy boldogsagot az eletben...
2021. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal koromban a 90-es években a Fókusz első adásainak egyike a menzatagokról szólt. Életre szóló tanulság volt! A skála igen széles volt. Az egyetemi professzortól az otthon galambokat etető emberig mindenfélét bemutattak. Nekem 140-es a IQ-m, de nincs diplomám, nem is hiányzik. Belőlem valahogy másképp mutatkozik meg az "okosság", nem a hagyományos módon.

De itt van anyám és anyósom példája! Anyámnak két diplomája van, anyósomnak nyolc általánosa. De ha az lenne, kivel dobjanak le egy lakatlan szigetre hát magasan anyósom nyerne, anyám teljesen "életképtelen".

Eüs vagyok, rengeteg orvost ismerek mindenféle személyiségi, kapcsolati, családi problémával. Némelyikük ordas nagy idióta, pedig okos, tanult emberek.

Az IQ egy dolog. Amellé még rengeteg más tényező szükséges, hogy sikeres, boldog életet éljen valaki.

2021. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nekem is magas, de olyan sík vagyok mint az Alföld... Inkább különcnek nevezném magam.
2021. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem állítottam semmit az IQ-val kapcsolatban, csak olyannal akartam társalogni, akinek magas. De talán a válaszaitok nem a kérdésemről szóltak, hanem arról, hogy leírhassátok, ti hogy vélekedtek az IQ-val kapcsolatos dolgokról.
2021. ápr. 19. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!