Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken a vizsgaidőszak...

Egyetemeken a vizsgaidőszak marad online?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igen
Szerintem nem
Biztos hogy nem
Biztos hogy igen
50-50%
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Soten most személyessel számolnak 🥲
2021. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk most van a 11. hét.


Ha megnyitnának az egyetemek, szerintem csak 2-3 hét múlva történne meg a bejelentés.


13-14. héten nem fogják elrendelni a jelenléti vizsgaidőszakot a sok bejárós diák miatt...


Az egy dolog, hogy újra nyitják a kolikat, de beköltözésre időt kéne hagyniuk + sokan felmondták az egyetem melletti albérletüket az online oktatás miatt így nekik nem realisztikus, hogy 1 hét alatt találnak egy rögtön költözhetőt.


Mivel nem tudnak egyenlő körülményeket biztosítani, így biztos nem lesz jelenléti a vizsga.


Maximum olyan tantárgyból amit lehetetlen online teljesíteni, de szerintem még ez is kérdéses.

2021. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk ilyenekről most se nagyon gondoltak, (akkor se amikor a 8:00ás oltási időpontra, szekszárdról kellene felérnes időben) úgyhogy nálunk ha tavaly is volt személyes vizsga, annak ellenére hogy akkor se oltás se semmi nem volt. Idén ha már most megkaptuk a tájékoztatást, akkor én már ezt elfogadom.

(Nálunk mellesleg most csak 10.hét van, mert az őszi kirendelések miatt hosszabbodott a vizsgaidőszak és tolódott a félévkezdés.. Mégjobban nevetséges hogy gyakorlati tárgyakról mi 12.héten vizsgázunk, rosszabb esetben 13.-14.héten klinikai gyakorlatok utáni délutánokon, úgyhogy feleslegesnek tartanám, hogy bejárjunk. De hát ha merkely azt mondja be kell menni, akkor be kell menni)

2021. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!