Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén felvételizek középiskoláb...

Idén felvételizek középiskolába de megnéztem a 2009 es Matekfelvételit és olyan nehéz logikai feladatok vannak benne amikről fogalmam nincs hogy tudnék felkészülni mert eléggé félek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogjátok gyakorolni, ne izgulj. Én is szarul írtam meg, mégis felvettek oda ahova szerettem volna.
2010. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem 19pontos matekkal felvettek a környék egyik legerősebb gimijébe, igaz, mondjuk nem reálra....:D
2010. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! :D


A 2005-ös felvételit írtam meg matekból, az sem volt egyszerű (a 2009-eset néztem, hát az sem volt semmi), ha jól emlékszem 21 pontom volt matekból... :D Nem volt nagy kunszt az általános suli részéről a matek tanítás, de így is bekerültem a szakközépiskola nyelvi előkészítő osztályába... :D A matekot tanultam végig az 5 év alatt (nyelvi előkészítő) és 91%-os matek érettségit írtam, szóval nincs veszve semmi. :D


Az az osztálytárs is, aki matek OKTV-t írt sem tudtam hibátlanra megírni a felvételit, volt olyan feladat, amit ő sem értett meg 18 évesen... :/ :P


Egyébként ne félj, ha neked nem megy, akkor valószínűleg másnak sem. Egy adott iskolába általában a környékről jelentkeznek és nem az a jellemző, hogy az átlag 20 pontos felvételi mellett van 10-15 db. 45 pontos. :P Nálunk is akadt 40 pont feletti, de nem sok.


A másik az, hogy ott a magyar! Abból szerintem jobb vagy az elmondásaid szerint... :D Nekem a magyar kompenzálta a matekot, mert azt 39 pontosra írtam meg.:)


Remélem, segítettem valamit! :D


19/F

2010. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a többi jelentkező ugyanúgy nem fogja vágni őket. ne parázz!
2010. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!:D
2010. aug. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!