Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki tavaly érettségizett,...

Aki tavaly érettségizett, hogy zajlott le az érettségi? Miközben írtátok a vizsgát az alatt egész végig kötelező volt a maszk viselése?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellet maszk csak a folyosón .
2021. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk úgy volt, hogy suli előtt gyülekező és elméletben tartani kellett a 1,5 métert, de annyi emberrel az szinte lehetetlen volt. Ígértek rendőrt, hogy majd jön segíteni, de egyik nap sem volt ott egy sem..

Én szinte minden nap vittem magammal maszkot, de amúgy a portásnéni osztogatta őket az épületen belül és csakis, szigorúan kézfertőtlenítés után kaphattuk meg. Csíkokat ragasztottak a földre, és várakozásnál csakis azon szabadott állni.

Folyosón kötelező volt a maszk hordása, de a termekben nem. Minden egyes nap én voltam az egyedüli, akin fent volt a maszk végig. A többiek csak a folyosón feltették az orruk alá, majd a teremben elhajigálták. De kabaré volt: dokumentálni kellett a napot, és bejött az igazgató, lefotóztatott minket, majd drámaian homlokon csapta magát: "jajj, a gyerekeken nincs maszk!! új képek kellenek. maszkosan." - mindezt érettségi írás kellős közepén xd

Ha a kikészített könyveket szerettük volna használni, előtte megint kézfertőtlenítés kellett. A felügyelő tanárokon pár kivétellel végig volt kesztyű, de maszk mindenkin. A nap végén fertőtlenítettek utánunk, papírokat elzárták 24 órára és ki kellett dobnunk a maszkot haza felé menet, az erre kijelölt kukába.

Rendszeresen szellőztettünk, nagyon szellősen is ültettek minket, és minden napra volt egy terembeosztás, amit az ofő idő előtt elküldött nekünk. Ezzel is a csoportosulást, össze-vissza mászkálást akarták elkerülni. (az más kérdés, hogy ez nem igazán jött össze..)

2021. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2021. ápr. 22. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk annyi volt még pluszban, hogy a helyesírási szótárhoz csak gumikesztyűben nyúlhattunk, emlékszem, 5 percig szenvedtem vele, mire fel tudtam venni. xd
2021. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ti nem a saját könyveiteket vittétek?
2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom miért kellett lepontozni a válaszom, de nem baj.

A helyesírási szótárt, illetve az angol-magyar/magyar-angol szótárt a suli biztosította, nekünk csak töri atlaszt, illetve függvénytáblát kellett vinni.

2021. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!