Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek és fizika pótvizsga?

Matek és fizika pótvizsga?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy adta a helyzet, hogy matekból és fizikából is megbukok év végén. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor csak az idei évi anyagokból kell majd pótvizsgáznom vagy mindenből? Ha év végi bukás miatt pótérettségizek, akkor is fizetnem kell a pótérettségiért? Ha igen, mennyit?

2021. ápr. 25. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Majd meg kell oldjad a húrelméletet!!!!!!!!
2021. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az ideiből.
2021. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak az idei anyagból van a pótvizsga, viszont azon belül mindenből. Ugyanúgy tételt fogsz húzni, mint bármilyen vizsgán és arról kell majd beszélned, feladatot megoldanod.


A bukás miatti pótérettségiért nem kell fizetni, hiszen a bukás miatt nem volt lehetőséged elmenni. Amúgy is a vírushelyzet miatt most nem veszik 1-es érettséginek, ha nem mész el, jövőre tehát nem pótérettségit, hanem rendes érettségit tehetsz.

2021. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: Beleírják az érettségi bizonyítványba hogy pótérettségi? Nekem még van egy szakmai évem, ahova csak úgy tudok menni, ha Októberben megírom a pótérettségit, tehát nem nagyon tudnék jövőre menni.
2021. ápr. 25. 16:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg megbuktam :( De! Sikerült, átmentem a pótvizsgán! Hibátlan lett mindkét tantárgy :) Utólag is köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!