Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nehéz lesz...

Potika06 kérdése:

Szerintetek nagyon nehéz lesz az idei középszintű irodalom érettségi?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy tavaly szóbeli nélkül rosszabb eredményeket értek el. Én egyedül készültem fel a felvételihez és nagyon izgulok.

2021. ápr. 25. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Brutál lesz megoldani egy szövegértést meg egy szövegalkotást.
2021. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet nehézzé tenni? Érteni kell amit olvasol, aztán írni kell. Melyik a bonyolult?

Tavaly érettségiztem, teljesen reál beállítottságú vagyok, 2 pontot vesztettem magyaron.

Ne aggódj, menni fog, sok sikert!

2021. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Köszönöm a vàlaszokat! Én màr régen érettségiztem, de most a felvételihez kell. Az irodalmat kötelező vàlasztani. Nem is a szövegértés zavar,hanem az elemzés. Egyedül készültem fel rà,de nagyon szubjektìvnek érzem.
2021. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam nehéz magyar érettségivel pedig kétszer is megírtam, legutóbb tavaly. Szerintem nem kell aggódni. Az, hogy rosszabb eredmények születtek... nem tudom, én 10%-ot javítottam, így 90 lett és fel is vettek. Azért azt látni kell, hogy egy jó eredményből sokkal könnyebb lett volna ezt lerontanom mint javitanom. A szobelin javítani könnyű, ha szar irasbelivel mész, de ha jóval akkor baromi egyszerű azt elrontani. Szóval én csak arra biztatlak és mindneki mást is, hogy ez így jó lesz teljesen. Ügyesen!
2021. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez,azért megnyugtatò! Köszönöm szépen!
2021. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!