Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó héten érettségi előtt...

Senki158 kérdése:

Utolsó héten érettségi előtt mit lenne érdemes átnézni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgyból?
2021. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anno ezeket csináltam:

- magyarból átnéztem a vers- és novellaelemzés szabályait

- matekra sokadszorra is végiglapoztam a függvénytáblát, hogy minél nagyobb segítség legyen, illetve átnéztem 1-2 témát, ami kevésbé ment

- töriből átlapoztam az atlaszt, hogy tudjam, mit hol kell keresni, illetve elolvastam az általános iskolás törikönyveimet, ami hülyeségnek hangozhat, de így lett egy sokkal átfogóbb képem a dolgokról, jobban el tudtam helyezni időben a történéseket

- két nyelvből érettségiztem, mert a választott tárgyam a másik tanult nyelv volt, ezekre semmit nem készültem, bíztam a tudásomban


A szóbeli érettségi előtt meg gyorsan kidolgoztam az összes magyar és töritételt, mivel magántanuló voltam, és addig erre lusta voltam. :D (A matek négyes lett, a többi ötös, ebből az angol és a töri 90% feletti.)

2021. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan Zanza TV-t néztem. :D A matek függvénytábla lapozgatás is jó ötlet. Egyébként azt javaslom, hogy az utolsó egy hétben ne görcsölj rá teljesen, ez a pár nap már nem fog sokat változtatni. Hidd el, sokkal többet ér, ha mondjuk beszélgetsz pár órát a barátaiddal, sorozatozol és kikapcsolsz egy kicsit, mint az, ha görcsösen ülsz a könyvek felett és stresszelsz. Ha eddig tanultál akkor nincs mitől félned. Mindjárt vége, kitartást! :)
2021. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

-átnéztem a vers- és novellaelemzés szabályait

-az atlaszt és függvénytáblát is sokat lapozgattam, hogy ne élesben kelljen keresgélni (végzős évünkig, vicc nélkül, nem szabadott matekon négyjegyűt használnunk..)

-töri miatt sok Zanza Tv-t néztem

-tanulni már nem tanultam, csak azokat a dolgokat néztem át, amikről tudtam, hogy kevésbé mentek/mumusok voltak

-infó volt a választottam, de matekból is csináltam olyant, hogy megcsináltam komplett érettségit időre, majd leellenőriztem

Nem hajtottam magam túl az utolsó héten, de azért foglalkoztam az érettségivel.

Kitartást és sok sikert! :)

2021. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!