Vajon melyik lesz jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Veszprémi vagyok és iskolát szeretnék váltani. Közgázban vagyok 0.os nyelvi előkészítőn. Semmi bajom az angol oktatással...az kiváló.

Inkább az a problémám hogy édesanyám erőltette rám a pénzügy számviteli ügyintéző szakot úgy hogy a matematika igazán nem az erősségem. Igaz a szak csak jövőre kezdődne de ha már előkészítőn is megbukok matematikából az már probléma...igaz közrejátszik hogy csak egy matek van egy héten és még az online oktatás is pusztító hatással van rám.

Szóval mint mondtam kegyetlenül Rossz vagyok matekból,és inkább a humán tárgyak vonzanak.Viszont ha megbukok ha nem..csak 9.osztálytól kezdhetném az új iskolát (mivel eddig csak 0.ba jártam) 2 iskola van amin gondolkoztam. Táncsics és Vetési. Azt hallottam hogy nem 'nyomulós' iskolák. Képes lennék szerintetek ezek közül az egyikbe járni. Illenék oda?

Ha esetleg ezek közül valamelyikbe jártok akkor ti mire hívnátok fel a figyelmet?

Van esetleg másik iskola amit ajánlatok? (Kérlek csak akkor válaszolj a kérdésemre ha kultúrált és kedves tudsz maradni.) A válaszokat előre is köszönöm. :)



2021. máj. 1. 16:42
 1/5 anonim válasza:
68%
Inkább Vetési mint Táncsics
2021. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közgázban nem bírod a matekot,akkor a Vetésiben még annyira sem fogod, illetve szinte esélytelen, hogy átvegyenek. A Táncsicsba 100%,hogy átvennének.
2021. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Táncsicsban vagyok nagyon jo suli és a matek se olyan nehéz
2021. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazából zirci Bélát is megpróbálhatod, mert ott a matekot nagyon jól megtudják tanítani, és külön órát is tudnál venni némelyik tanártól. Kisebb iskola mint amiket említettél, de nem annyira rossz.
2021. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. A Béla volt az az iskola amit terveztem még nyolcadikban de mivel felvettek a közgázba ezért nyílván oda mentem mert.

"Jobb iskola".:)

2021. máj. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!