Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekes ez az egész. Érettségi...

Érdekes ez az egész. Érettségi alatt egy terembe max. 10 ember lehet ugyebár egy osztály nem 10 fős.( legalábbis nálunk, mi 25-en vagyunk.) Szerintetek nyitnak az iskolák 10.-én? Vagy ez is olyan mint a április 19.-e?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a kettő hogy függ össze... Kifejtenéd?
2021. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több terembe osztanak el, egy osztályt. Üresek a középiskolák, úgyhogy könnyedén meg tudják tenni.
2021. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen most megtudják tenni, de később? Erre sehogy nincs lehetőség. Nem értem hogyan működik ez. Védettségi igazolvánnyal mehetsz csak az éttermek zárt terébe, moziba, állatkertbe, szállodába stb.. de suliba össze engednek mindenkit is. Ha tényleg ekkora vírus van ne nyissanak ki az iskolák erre a pár hétre. Ebből haszna már senkinek nem származik. De nyílván ez csak az én véleményem.
2021. máj. 3. 14:18
 4/4 anonim válasza:
Csak az osztály társaiddal vagy egy szobában, valószínűleg maszkban. A többi osztállyal nem találkozhatsz max a foylosón ami olyan mintha a boltban vásárolnál. Persze ez a mi sulinkban van így. De az általános iskolás osztályok egész évben egy teremben szívták a levegőt, most is ugyanez lesz, mint eddig. A gimisekről nem tudok mondani.
2021. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!