Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben kit kell...

Ebben az esetben kit kell keresni? Dékánt? Rektort? Oktatásért felelős minisztert vagy kit??

Figyelt kérdés

Problémám a következő:

Leadtam a vizsgámra egy pdf-et időben, majd az időkereten túl befotóztam szebben ezzel elősegítve a tanárt h jobban eltudja olvasni, erre kinullázta a vizsgámat, mert a Moodle szerint időn túli feltöltést követtem el és elvileg felülírta a file-omat. Viszont az én oldalamról látom mindegyik file-t amit feltöltöttem és le is tudom őket tölteni, ráadásul az időpontokat is jelzi hozzá.

Nos a tanár megakar buktatni, viszont nem érzem jogosnak, hogy nem javítja ki a Moodle hiba miatt.. Meg akkor miért nem úgy állította be a leadást, hogy véglegesíteni kell és utána nem lehet módosítani, mert lehet olyat is. Szerintem ez ugyanúgy az ő hibája is.

Bizonyítéknak itt van a laptopom, ezzel tudom igazolni, hogy igazam van és leadtam időben, szóval a kérdésem az lenne, hogy kinek írjak panaszt vagy hova lehet ezt bejelenteni egyáltalán?



#egyetem #vizsga #csodálatos online oktatás #nekem nem jön be az online oktatás..
2021. máj. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Intézeti tanulmányi felelőst keresd következőnek. Ha nem sikerül ott sem elérni semmit, akkor oktatási dékánhelyettesnek/dékánnak írj kérvényt.
2021. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a tanárnak írnék egy levelet, amiben kedvesen leírom az álláspontom, és prezentálom a bizonyítékaimat, hogy nem csaltam.
2021. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es megtörtént. Ő ennyit tett hozzá, idő túllépés --> megbukott.. Moodle ezt jelzi, ennyi..

Igen, itt csak 1 kérvényt lehet egész tanulmányod során írni, és ha azt ellövöm akkor nem lesz többet soha.. Nem tudom, hogy érdemes e erre elpazarolni, mivel felsőbb évesek szerint az később még nagyon jól jöhet. Részemről nonszensz, amit művel.. A TO-nak írtam, ők a HÖKhoz küldtek, a HÖK elvileg intézkedik érdekvédelmi felelősön át, nem tudom, hogy mi lesz belőle.. Lehet felkeresem a dékánhelyettest is, mivel szokott tartani hallgatói fórumot is.

2021. máj. 3. 18:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a megoldáshoz nem lenne annyi elég szerintetek, hogy a tanárnak megadom a Moodle belépési adataimat és megnézheti a két szemével, hogy nem hazudok? komolyan az online oktatás miatt lehetnének ennyire tekintetesek
2021. máj. 4. 07:39
 5/5 A kérdező kommentje:
megvizsgálták a pdf-eket, amik nem íródtak felül, jeles lettem :).. Lehet ez zavarta a tanárt :)
2021. máj. 6. 12:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!