Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vettek fel kollégiumba....

Nem vettek fel kollégiumba. (ELTE) Milyen kolikba jelentkezhetek külsősként?

Figyelt kérdés

Albérletet kérlek ne mondjatok, nem tudnám finanszírozni. Jelentkeztem ELTE-n várólistára, de ki tudja, mikor szabadulnak fel helyek...

A kérdésem az lenne, milyen kollégiumokat tudtok ajánlani, ahova külsősöket is felvesznek? (Akár gimnáziumi kollégiumi is megteszi)

Kérlek titeket, ha tudtok, árat is mondjatok.


2010. aug. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
a Széna tér közelében van egy középiskolás kolesz, Káldor Miklós kollégium a neve, egyik volt osztálytársam lakott ott. Külön épületben vannak a fiúk és a lányok. Keress rá esetleg googleban, hátha tudnak segíteni. Vagy ha ők nem is fogadnak egyetemistákat, hátha tudnak valakit ajánlani...
2010. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, már írtam is nekik. Remélem pozitív visszajelzést kapok majd.
2010. aug. 23. 10:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem vesznek fel egyetemistákat... :(
2010. aug. 24. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Feltétlenül fellebbezz, jelentkezz várólistára, az ELTE-n elég gecy módon megy a koli! Csomó embert nem vesznek fel, de jó pár helyet fenntartanak azoknak akik mégis pattognak, és őket szinte mindet felveszik! Annak idején sajnos én nem jelentkeztem várólistára, és utólag tudtam meg, hogy azoknak szinte mindegyiknek jut hely... de legalább találtam egy jó albit, úgyhogy b@sszák meg a kolijukat =)
2010. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ! :)

Várólistára már rögtön másnap jelentkeztem, de fellebbezni elvileg csak akkor lehet, ha nem vették figyelembe valamelyik dokumentumom...

Pedig legszívesebben megkérdezném tőlük, hogy egy vállalkozó szülő mégis mi a francért ér több pontot, mint egy munkanélküli??? Hát komolyan b@sszák meg. Az is le van szarva, hogy 98 illetve 96% os (emelt) érettségivel jutottam be...komolyan kiakasztó. Azt, meg aki Horvátországba ment nyaralni a BMW-jével, felveszik. Elképesztő.

2010. aug. 25. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább az az elképesztő hogy nyaralni megy Bmw je van aztán nem futja egy albérletre, a koleszba kell neki más seggét szagolni..
2010. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Nem futja.." A fenét nem. Csak hát a koli mekkora buli. Ja. Csakhogy nekem nem a "buli" miatt kéne az elhelyezés, hanem mert nincs más lehetőségem...

Nagyon szarul van ez megcsinálva.

2010. aug. 25. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!