Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépírás tanúsítványt honnan...

Gépírás tanúsítványt honnan tudok szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval nekem a munkám betöltéséhez szükségem lenne egy gépírói tanúsítványra. Több tanfolyamot kerestem már, de sajnos jelentkező hiányában egy sem indul.A munkáltatóm pedig azt mondta, mivel közgazdasági karra jártam illetve tudok is 10 ujjal gépelni, hogy neki csak magára a tanúsítványra lenne igazán szüksége,hogy tudja ezt a tudásomat bizonyítani, ergo oktatásra nem lenne szükségem. Nem tudom tudtok e olyan személyt aki ezt esetleg oktatja és ki tud e számomra állítani egy oklevelet vagy tanúsítványt ami ezt igazolná. Előre is köszi, nagyon nagy segítség lenne!!

2021. máj. 4. 19:13
 1/1 anonim válasza:

Ruander Oktatóközpont, Budapest


Itt van gépíró tanfolyam, kell, h adjanak Tanúsítványt.

2021. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!