Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pont 1 hetem van az írásbeli...

Pont 1 hetem van az írásbeli kisérettségihez, és 2 hét a szóbelihez. 1 töri tételt kidolgoztam, magyarból semmi, infót tudom, angol is menni fog. Mit ajánlatok, dolgozzam ki a magyart és a törit is, vagy szarjam le és most már csak tanuljam?

Figyelt kérdés

heló!

Ma már nem fogok többet tanulni, arra gondoltam hogy holnap suli közben és után már egész nap tolni fogom a kidolgozást, tanulást. Tippeket várnék tőletek.

16 tétel van töriből és magyarból is. Zanzát mennyire érdemes nézni?



2021. máj. 4. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt meglehet tanulni. Ha jól beosztod őket.
2021. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 egész tételt kidolgoztál töriből, az kemény báttya :) Hány jegyet adnak a kisérettségikre? Nálunk 4et adtak, 2-2 az írásbeli és szóbeli részre. Ha ebből indulok ki, és beszedek 4 1est, az eléggé hazavágja az átlagom. Szóval inkább tanulnék a helyedben, egy keveset mindenről ha tudsz mondani az már elég
2021. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zanza jó lehet de youtubeon is nézz szét
2021. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2021. máj. 5. 07:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!