Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írásbeli vizsgán miben illik...

Írásbeli vizsgán miben illik megjelenni?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha nagyon hülye kérdés, elsőéves hallgató vagyok, online vizsgáim voltak ősszel és nem tudom hogy jelenjek meg a vizsgán. Semmelweisen vagyok, gyakorlati vizsgára tudom, hogy lehet menni melegítőben is, viszont írásbelit nem tudom.

Infó vagy munkavédelem vizsgára elég egy fekete farmer és valamilyen egyszínű póló? Vagy kötelező a fehér blúz?


2021. máj. 7. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a felsőbb évesektől kellene megkérdezni, hogy ott éppen mi a szokás. Írásbelire általában nem szoktak kiöltözni.
2021. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell olyan mint az érettségin. Már ennyi megnyugtató, köszönöm
2021. máj. 7. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal nem tudsz mellé nyúlni, ha egy egy színű inget veszel fel egy sötét hosszú nadrággal. Szerintem ez mindkét esetben megfelel, manapság az ing nagy divat.
2021. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen látom, hogy corvinuson itt-ott kiöltözés a divat. Nálunk szorgalmiidőszakban a többség futógatyában vagy melegítőben volt😅 “igényesebb” ruhák nagyon ritkák, ha 1-2 emberen volt.
2021. máj. 11. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!