Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit csinálna, ha kibukna...

Ki mit csinálna, ha kibukna az egyeteméről?

Figyelt kérdés

Lassan közeledik a nyár és azzal mostani a félév vége.

Így kimerem állítani, hogy sajnos nem állok valami jól, de valamiért nem is bánnom.(informatikus képzés)

Anno azért kezdtem el az egészet, mivel tudtam, ha jobb körökben akar mozogni az ember, általánosságban elmondható, hogy kell egy diploma. Azonban egyre inkább azt érzem, hogy egy olyan papírt dolgozom, ami csak nagyzolásra jó: "há, nekem van ilyen, neked nincs, szóval okosabb vagyok", de más hasznát nem látom.

Valaki hagyta ott közületek a felsőoktatást és érezte úgy, hogy jó döntés volt?



2021. máj. 8. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

1) Fogadnék magántanárt és összeszedném magam

2) Elkezdenék egy másikat


Nem mindenkinek való az informatika képzés. Nézz másik szakot, nem érdemes szenvedni, ha nem tetszik.

2021. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Milyen infós diploma az, aminek nem látod a hasznát?
2021. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem ez megtörtént 2028-ban. Egyezerűen nem volt nekem való.

Utána egyből el is kezdtem egy újat amit imádok. Most fogok diplomázni,a szakdogát írom már és a szakmámban dolgozom.

2021. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*2018ban
2021. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a szakomat, és biztos vagyok benne, hogy ezt szeretném csinálni. Ha megbuknék, akkor sem iratkoznék ki, de azért remélem, hogy erre nem kerül sor. Ha kibukok, újrafelvételi ugyanoda, elfogadtatom a tárgyaimat és folytatom tovább.


Egyébként milyen infós szak az, aminek nincs értelme?

2021. máj. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Döntsd el, hogy akarsz-e informatikus lenni. Ha igen, akkor keress magadnak munkát.

Ha nem, akkor még eldöntheted, hogy mihez kezdj magaddal.

2021. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#2 Egyetemi diploma.

#5 Mint írtam van, hiszen enélkül bizonyos körökben nem tudsz feljutni akar a munka világában is.

Érdekes hozzáoszlások, mindenki nekem ad tanácsot vagy azt írja, hogy nála minden oké.

Engem inkább saját tapasztaltok érdekelnének azoktól, akik egyszerűen ott hagytak az egyetemet(kíváncsi vagyok hogyan léptek tovább)?

2021. máj. 8. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!