Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is örül a május 10-ei...

Más is örül a május 10-ei újrainduló jelenléti oktatásnak?

Figyelt kérdés
Én nagyon! Hétfőn 3 dolgozat és 2 feleltetés lesz, igazából azért csak ennyi, mert 3-nál több doga nem lehet, amit én sajnálok. Szeretném megmutatni jelenléti oktatásban is a tanáraimnak, hogy mit tanultam. Iskolában szinte szivacs módjára szívom be az új ismereteket, rám inspirálóan hat amikor okos tanárok tanítanak, közte Phd fokozatú is. És az sem keserít el, hogy a diákok többsége csalt a digit oktatásban.
2021. máj. 9. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Te remélem egy troll vagy, és ezt nem komolyan mondod... Ha tényleg ezt gondolod NE mond, és NE is mutasd ki mert laposra vernek téged. Ja és nem mindegyik tanár szereti ha nyalnak neki. A legtöbben inkább ezt várják el mint ez az anyuka: https://www.youtube.com/watch?v=yWJrns2GTn4
2021. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elit gimnáziumban tanulok, itt a diákok szeretnek iskolába járni, nem verik egymást. Kettő OKTV-n voltam eddig, de ugye a járványhelyzet miatt csak az első fordulókat tartották meg.
2021. máj. 9. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Elit Gimnázium, Magyarország, állami, hmmmm tippelek hogy Radnóti-s vagy. Én se járok sz@r gimibe (sőt) de nálunk nagyon utálják a tanárok a nyalást.
2021. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapesti Fazekas gimi.
2021. máj. 9. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
"lehet, hogy marha jó, de az hogy az Amnesty I. tart előadást migránskérdésben, számomra mindent elmond. az igazgatóról, és a tanárokról is. szégyen, amellett arról volt szó, hogy az iskolákba nem viszi be senki a politikát." Legutóbbi értékelés google-on... Na de ez mindegy, viszont hát én nem sok jót hallottam afelől
2021. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök a Május 10-i Jelenléti Oktatásnak.
2021. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Sima gimiben/szakgimiben sem verik egymást, de lehet te kivétel lennél :D.


Imádom ezeket a Fazekos diákokat. Mondjuk 99%, hogy valami élettelen troll vagy, de akkor is.


Mondjuk ha tényleg 3-nál több doga nem lehet a Fazekasban, akkor az eléggé gáz. Nálunk szakgimiben teljesen normális volt, sőt olyan 12.-ben kb hetente volt, hogy 1óra alatt írtunk 2 dolgozatot. Most egyetemen is simán van 3 ZH-m 1 nap.

De a Fazekasban, az "eLiT gImNáZiUmBan" 3-nál több dogát képtlenek megírni 1 nap alatt a diákok?:D Az szép.....

2021. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, mert feleslegesnek tartom (se iskola kerülő, se rossz tanuló nem vagyok)
2021. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!