Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin ha kimehyek WC-re...

Érettségin ha kimehyek WC-re megnézhetem a telefonomat?

Figyelt kérdés

Mondjuk a labamra erositem es szoknya van rajtam...?


Ha ez lehetseges akkor miert nem csinalja ezt mindenki? Akkor jutott eszembe mikor hasmenesem lett a matek napjan es ott ultem egyedul.



2021. máj. 10. 02:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Mert mondjuk ha elkapnak, akkor az összes embernek felfüggesztik az érettségijét, akivel egy teremben vagy...

Arra van eszed, hogy csalj, meg mások vizsgáját veszélyeztesd, de arra nincs, hogy tanulj...

2021. máj. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj a hozzád hasonló ostoba emberkékkel, hogy okosnak hiszi magát, másokat meg hülyének. Konkrétan úgy mégis mennyire lenne feltűnő, hogy tucatnyi ember fél percenként jár klotyóra?!
2021. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Emelt szoval csak en megyek es csak egyszer a vege fele kikeresni azokat amikre nem ugrott be a valasz. Pl emelt magyar vers felismeres
2021. máj. 10. 11:24
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Emelt szinten végképp van annyi esze a legtöbb embernek, hogy inkább tanul rendesen, de nem fog idegenekkel kicseszni azzal, hogy puskázni kezd. Nem tudom, neked milyen szoknyád és telefonod van, de az én telefonom olyan nagy, hogy még szigszalaggal sem lehetne rendesen a combomhoz rögzíteni, úgy, hogy ne látszódjon ki, főleg, ha utána még vissza is akarom oda rakni.

Amúgy meg begyűjtik a telefonokat, és egyes helyeken a wc-re is követnek. Nem éri meg kb. két pontért kockáztatni a teljes érettségit vagy akár az egyetemi felvételit. Mármint mindenkiét, nem csak a sajátosan.

2021. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*sajátodat. Bocsi, autocorrect.
2021. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyar vers biológia érettségin?


Az aztán hogy?

2021. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem segít annyit, hogy megérje kockáztatni és időt pocsékolni rá. Főleg a matek elég kompetencia és gyakorlat alapú, a kérdések előre titkosak, megoldást nem fogsz találni rá.

Mit nézel majd meg? A halmazelmélet wikipedia oldalát? Gondolod, hogy a wc-n ülve 5 perc alatt megtanulod, ha előtte heti 3x45 percben nem ment?

Törinél max megnézel pár évszámot, de cserébe stresszelsz és időt vesztesz az esszéknél, amiken sokkal több pont múlik.

2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a 2 pont duplázva már 4 pont, ami ignées ok. És van 2 telefonom, az egyiket bent hagyom másikat ki, rákeresek a témára és leirom amit láttam.:)
2021. máj. 10. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
ja nálunk is simán meg lehetett nézni. volt olyan osztálytársam aki végigpuskázta az egész érettségit eddig, az emelt matekot is,bár ott kicsit elakadt. ez csak is rajtad múlik, hogy mennyi kockázatot vállalsz, meg a sulidon, mennyire veszik szigorúan az érettségit. én nem puskáztam, mert nincs szükségem rá, és nem is mertem. de simán meg lehet tenni. hamarabb észre veszik, ha például súgsz valakinek érettségi közbe vagy látszik h másolja rólad/segítetek egymásnak.
2021. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Aztán mi van, ha zavaróval x sugarú körben legálisan elnyomják a kapcsolatot? Előbb-utóbb az lesz, nem tudom, hogy egyes oktatási helyeken nem fordul-e már elő.

A másik, hogy a női wc-ben is lehet (rejtett) kamera, amire egy nő időnként rátekint. Vagy utólag megnézik a felvételt csak úgy.

Azt hiszed, az idősebbek mind hülyék?

2021. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!