Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell tört szoftvereket...

Miért kell tört szoftvereket használnom az egyetemen?

Figyelt kérdés
Lassan 15 felett van azoknak a szoftvereknek a száma amely helyet foglal a számítógépemen. Ezek a tanulmányaimhoz kellenek. Viszont ebből az összes tört. Sok problémát okozott már a gépnek eddig is az, hogy össze vissza mindenféle helyekről töltsem le a néha több mint 10 éves szoftvert majd telepítsem. Egy újra telepítést is meg kellett már, hogy ejtsek mivel valami vírust bekapott. Nem értem miért oktat az iskola olyan tárgyat amihez nem tud szolgáltatni szoftvert, illet kiváncsi lennék ha mondjuk az általuk küldött internet mélyéről szedett linkek tönkre vágnák a gépem teljesen és én ezt elmondanám nekik akkor mit szólnának. És ez még nem is minden, mert van amikor olyan szoftvert kell beszereznünk amit le se lehet tölteni, de a válaszuk erre az, hogy hát ez van, valahonnan kukázd össze...

2021. máj. 10. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre soha senki nem fog neked érthető, érvekkel alátámasztott választ adni sajnos. Ilyen az egyetem... :/
2021. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az egyetemeknek van lehetőségük arra, hogy teljesen legális forrásból, ingyen közvetítsenek szoftvereket a hallgatóknak. Lehet, hogy nektek is szóltak az oktatók, de te nem figyeltél, vagy ott sem voltál. Végre eszedbe jutott neked is, hogy megkérdezd. A HÖK tudni fogja.
2021. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!