Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi tisztázati lapokra...

Érettségi tisztázati lapokra emelt szinten elfelejtettem kódot írni, mekkora baj ez a javításnál?

Figyelt kérdés
A felügyelő tanár azt mondta egy diák kérdésére, hogy nem lényeg, hogy a piszkozati-tisztázati lapokra ír-e kódot, mert lezárt borítékban lesz. A második emeltemen viszont nagyon hangsúlyozták, hogy kell rá a kód. Én sajnos így a végén nem írtam rá és a tanár sem szólt miatta a beadásnál, pedig ellenőrizte. Értékelni fogják azért? Mit tudok most csinálni?

2021. máj. 13. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha bekerült a borítékba akkor értékelni fogják.
2021. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Remelem fogjak! Remenykedjunk
2021. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Betelefonáltam végül az iskolába, ahol írtam az emeltet és ott felírták a nevemet, meg melyik tantárgyból voltam, és megnyugtattak, hogy nem lesz semmi gond. Valóban értékeltek mindent, úgyhogy nagyon örültem. Gondoltam leírom, hogy végül nálam mi lett, hátha később még jár így valaki. De alapvetően mindig mindenhova kódot kell írni, ezt most megtanultam.
2021. júl. 5. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves toled ^^
2021. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!