Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén az online oktatás miatt...

Idén az online oktatás miatt többen ismételnek évet?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, így novembertől online oktatásban tanultam. Eleinte még úgy ahogy sikerült a tanulás, de utána volt költözés, és kisebb nagyobb családi gondok, amik miatt teljesen elment a motivációm a tanulástól. Aztán ennek az eredménye az lett, hogy most a legtöbb tantárgyból bukásra állok.

2021. máj. 14. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem az online oktatás miatt álsz bukásra hanem mert a családi gondok miatt nincs motivációd szerintem beszélj a tanárokkal hogy tudj még javítani
2021. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Az online oktatás miatt inkább kevesebben buknak, mint 2 éve. Gondolok itt a digitális számonkéréseken használt illegális dolgokra.
2021. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztályismétlés, osztályozó vizsga az, ami neked kell. Én is elég demotivált lettem sajna, szóval értem hogy milyen nehéz keresni egy indokot, hogy felkelj és tegyél érte, de ez tényleg egy ilyen dolog, hogy most kell leülni megtanulni mindent, ami kimaradt.
2021. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amire gondolsz, az szerintem a javító vizsga, amit akkor lehet igényelni, ha legfeljebb 3 tantárgyból állsz bukásra. Én 8-9 tantárgyból állok bukásra, így az egyetlen lehetséges opció, az évismétlés.
2021. máj. 17. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8-9 tárgyból ez nagyon sok ezen tudsz még javítani?
2021. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tanárok szerint már nem, de nem is tudok iskolába sem menni, mivel az iskola ahova jártam, az 100 km-re van tőlem, és nem lettem átíratva itteni iskolába sajnos :/. Azért köszi mindenkinek a válaszokat!
2021. máj. 18. 02:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!