Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumba asztali számítógép?

Kollégiumba asztali számítógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


OE-NIK-re jelentkeztem, kollégiumban még nem vagyok biztos melyik.(kukac kollégiumot javasolták többen is mert jól felszerelt)


A kérdésem az lenne hogy kollégiumok esetén megoldható-e az asztali számítógép vagy mindenképpen fontos a mobilitás, azaz egy ultrabook?

Kb. 200km-re lennék otthonról, havonta vagy 2 havonta járnék haza szóval napi szinten nem cipelném sőt, akár ebben a pár napban tudnám nélkülözni.


Igazából teljesen tanácstalan vagyok, egy új notebook kb. 200-300 ezer körüli kiadás lenne számomra ami most nem jönne jól, a PC-t meg nem szívesen bontanám mivel évek során szinte tökéletessé vált számomra.



Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 14. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha leviszed és ott hagyod, nem hurcolod hetente, teljesen jó. Persze bitlockert, secure bootot és erős varázsigét tegyél rá mind a biosra, mind az operációs rendszerre.
2021. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb nézz meg képeket a koleszról! Például nálunk nem férne el, de én nem abba a koleszba járok. Nálunk a két ágy között van egy két székes “íróasztalnak” csúfolt valami, ott vannak a tányérok, poharak, ott eszünk. Nekünk oda már nem férne el asztali számítógép. Meg szerintem azért hátrány is, ha azt nézed, hogy mennél mondjuk barátokkal könyvtárba, kávézóba stb. tanulni és nem tudod vinni. Szóval hátránya szerintem van rendesen de ha nem férbe más, akkor nyilván ez van.
2021. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!