Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PAV 2-vel kapcsolatban segítetek?

PAV 2-vel kapcsolatban segítetek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy kb. mennyi ideig tart maga a vizsgálat és milyen feladatok vannak. Valamint néztem az időpont foglaló rendszert viszont csak néhány napra van lehetőség foglalni. Pedig elvileg 1 hónapra lennének előre időpontok.
2021. máj. 15. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy 2 hétre előre lett időpontom aztán bementem, 30 perces teszt , első nyomkodni kellett fekete,fehér, kék,sárga,piros, zöld gombokat ha felvillant, aztán ilyen 4 alakzat volt és jelentek meg hibás alakzatok vagyis izé nyomtam a gombot és akkor jelent meg új ha hasonlított akkor jobb gomb ha hibás akkor bal meg volt ilyen személyiség teszt, hogy pl. ha mindenki úgy vezetne ahogy te akkor lennének e balesetek, vagy tartanál e magadnál fegyvert ha lehetne. ( itt sajnos a helyes válasz a nem) aztán pszichológus beszélget veled, elmondja az eredményt. Nekem azt a hibás-nem hibás tesztet még egyszer meg kellett csinálnom, azután meg szólt a folyosón a pszichológus, hogy tessék itt a korlátlan páv2, sok balesetmentes vezetést, és ennyi volt. 1 óra. Páv1 pedig ott maga a teszt 1 óra 5 feladattal.
2021. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!