Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat a Csigavér...

Mi a tapasztalat a Csigavér autosiskolárol, pestiek?

Figyelt kérdés
Megbizható? Érdemes ott tanulni?
2008. dec. 7. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én náluk tanultam... és egy katasztrófa volt. Hihetetlen, hogy ahol tudtak, ott lehúztak. Az oktatóm is egy rémálom volt. Nagyon büdös volt, türelmetlen és szexmániás... egy igazi hányadék. Szóval lehet, hogy csak én voltam ilyen szerencsétlen, de én senkinek nem ajánlottam őket.
2008. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,eddig én is csak negatív dolgokat hallotam roluk......
2008. dec. 7. 12:18
 3/4 anonim válasza:

Szia,

segíteni szeretnék... én az OKTÁN autóssuliban tanultam. Nem jártam be, kaptam egy cd-t, otthon gyakoroltam, elmentem a kreszvizsgára, sikerült. Aztán én direkt a Szigethalmi sulit választottam, feljött az oktató a csepeli gyorsvasút végállomásához, rutinra lementünk Szigethalomra, (én vezettem oda is) gyakorlatilag 7 óra után vizsgáztam. Aztán a forgalom Csepelen ment, ami tök jó volt, mert a vizsga is ott volt. De mivel mindenki tudja, nem az oktatás alatt fogsz megtanulni vezetni, így teljesen ideálisan tökéletes volt minden. Nem húztak le. Az egész két éve 114,000 Ft-ba került. (számlára) Ja és az eü-t pedig a Mester utcában csináltam, ott is nagyon aranyosak voltak.

Ami a lényeg, szerintem egy nagyon becsületes és családias hangulatú iskola, kedvesek és nem húznak le. Aki megbukik valamilyen oknál fogva, annak oka van.

Ha kell az oktatóm neve és telefonszáma írj privibe.

2008. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Én most a Csigába járok. A tanfolyam a IX. kerületben volt. Nekem csak jó tapasztalataim vannak ezzel autós iskolával kapcsolatban. Barátságos az oktató, ha nem értek valamit akkor elmagyarázza még egyszer. Elméletileg 80-ból kijön az egész jogsid ha nem buksz meg. A vizsgabiztost meg szinte mindenhol le kell fizetned hogy ne bukj meg. Szerintem érdemes ott tanulni. Ha akarod szívesen megadom az oktatóm nevét, aki nem csak elméletet hanem vezetést is tanít.
2009. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!