Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány megszerzése nem...

Jogosítvány megszerzése nem akar össze jönni. Okkal történik ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly májusban a KRESZ vizsgám sikerült. Novemberig kellett várnom oktatóra mivel júniusban sulit váltottam. (Az adott suliban Budapesti helyszínen nem volt szabad oktató csak távolabb )

Szóval találtam egy sulit Pesten es Novembertől jártam heti 2x vezetni, elején jól ment aztán egyre kevésbé amikor is az oktató kimutatta a foga fehérjét és mindig kiabált volt hogy meg szorongatta a kezem...

23 órát vezettem le de egyszerűen egyre rosszabbul ment.. Próbáltam kitartóan elviselni amit csinál de tudtam hogy így nem tanulok meg vezetni. Utáltam es féltem vezetni járni.

Leadtam az oktatót év végén és azóta keresek oktatót. Mindenki rengeteg időt mond amikor már normálisan járhatnek, plusz a munkahelyemhez közel kell lennie es lehetőleg kora reggel tudok járni csak.

Több sulinak írtam, hívtam őket de senki nem jelezz vissza.

Itt van május, 1 év eltelt és szánalmasan érzem magam, hogy még mindig nem szereztem meg.

Lehet ezek a kudarcok azért történnek mert nem való nekem jogosítvány?



2021. máj. 19. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mindenkit máshogyan kell oktatni, vannak oktatók, akik erre nem alkalmasak. Addig semmiképp ne add fel, amíg nem próbálod meg egy normálissal.
2021. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kereteim nem igazán engedik meg, hogy egyik suliból a másikba repkedjek mivel ki kell fizetni egy x összeget ha másik suliból jössz es az óraszámok is drágábbak 1-2ezer ft-al. :(
2021. máj. 19. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
De 1-et megengedhetsz még magadnak gondolom. 1 retardáltból kár leszűrni bármit is.
2021. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy közeli helyet keresel, de lehet vidéken könnyebb lesz. Ott talán nem olyan magasak az óradíjak és nem a dugóban fogod a vezetési órákat tölteni. Aztán majd Pesten megtanulsz magadtól vezetni, úgyis az órán csak az alapokat tanulod.
2021. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!