Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgajelentkezéshez kaphatnék...

Vizsgajelentkezéshez kaphatnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Megbuktam egy tárgyból az előző félévben és a tanár adott lehetőséget, hogy ebben a félévben megint vizsgázhassak. Na, de a probléma az, hogy mivel, mint óra nem volt meghírdetve, ezért ugye tantárgy felvételnél azt nem tudtam felvenni, ezért most nem látom a vizsga időpontokat és hiába beszéltem erről a tanárommal, ő nem nagyon értette a problémám. A kérdésem az lenne, hogy a Neptunnak esetleg van-e egy elrejtett, számomra ismeretlen része, ahol tudnék erre vizsgára jelentkezni, vagy megszívtam és majd a következő szemeszterben tudom megcsinálni?

2021. máj. 20. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy még azt lehetne, hogy most felveszem a tárgyat és vizsgázom?
2021. máj. 20. 15:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel a tárgy nincs felvéve, és már nem is lehet, ezért vizsgát sem lehet felvenni. De ezt a tanárnak is tudnia kell. Jövő félévben kell újra próbálkozni.
2021. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írj a TO-nak, késedelmes tárgyfelvétel címmel esetleg egy tanárod által írt beleegyező email-t csatolva. Ők bármikor fel tudnak venni kurzusra csak fizetni kell érte de nem sokat. 2-3000 Ft kb.
2021. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!