Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket felvettek az elsőleg...

Titeket felvettek az elsőleg megjelölt egyetemi helyre? Bejutottatok államira? Hány pontotok lett? Hány pont kellett az államira? Hány tárgyból emelteztetek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 11:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, ha nem jutottatok be államira, de akartatok, hány pont hiányzott? Ilyenkor vártatok egy évet és újraérettségiztetek, vagy önköltségesre mentetek?
2021. máj. 22. 11:44
 2/6 A kérdező kommentje:
Van, aki átkerült önköltségesről államira az egyetemi tanulmányai alatt?
2021. máj. 22. 11:45
 3/6 anonim válasza:
77%
Az érettségi eredmények hó végén derülnek ki, így nem tudok nyilatkozni.
2021. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly érettségiztem, 463 ponttal kerültem be az első sorban megjelölt államis helyemre, ahová 444 pont kellett. Angolból emelteztem, szerencsére pszichón elfogadják. Büszke vagyok az eredményemre.

Ha nem jutottam volna be államira sehová, dolgoztam volna egy évet és újra megpróbáltam volna.

2021. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első helyen megjelöltre bejutottam egy 6 éves képzésre, 58 ponttal volt több pontom, mint a határ volt.
2021. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, igen, 415, 330, 1
2021. máj. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!