Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik kollégiumot ajánlanátok...

KOSARASCSAJSZI kérdése:

Melyik kollégiumot ajánlanátok Debrecenben?

Figyelt kérdés
Szeptembertől a Debreceni Egyetem GTK Sportszervező szakján fogok tanulni. Pesti vagyok,szóval kollégista leszek. Van egy pár kolesz,melyiket ajánlanátok? Igények: rendezett szoba, ne legyen nagyon messze a GTK, normális légkör, ...

2021. máj. 24. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Arany Sándor Diákapartman
Borsos József Koll.
Kossuth Lajos I-II. Koll.
Markusovszky Lajos Kollégium II-III.
Vámospércsi Úti Koll.
Sportkoll.
Tisza István Koll.
Veres Péter Koll.
Campus Hotel
Weiner Leó Koll.
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jövőre én is Debrecenbe fogok járni csak én a MÉK-re de ez a két kar szinte egymásmellet van. A két koli ami 5-10 percre van ezektől az a Veres Péter és az Arany Sándor Diákapartman. Az utóbbiban úgy vannak a lakóegységek, hogy 2en vagytok egy szobában de kettő ilyen szoba van szóval 4en használtok 1 fürdőt és 1 konyhát. A Veresben szintenként van fürdő.
2021. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a választ :) A Veresnél még azt láttam,hogy négyen lennénk egy szobában. Az nekem kicsit soknak tűnik xd habár ott meg az vonz,hogy állítólag van menza,ami nagy segítség lenne
2021. máj. 25. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!