Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az emelt szintű érettségi...

Az emelt szintű érettségi eredményeit mikor és honnan lehet megtudni?

Figyelt kérdés

Fel kellett írni minden oldalra egy 15 karakterből álló kódot, de azt nem jegyeztem meg, meg nem is írtam fel sehova (az érettségilapon kívűl), a vizsgabehívon nincs rajta.

Mondtak olyat is, hogy a kormányablakban kell érdeklődni, meg azt is mondták, hogy az egyetemre küldik, ahova beadtam a jelentkezést. Akkor hol, és mikor tudom megnézni a dolgozatot kijavítva?



2021. máj. 27. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ma kaptam email-t róla, hogy hol mikor.

(ahova jelentkeztem oda kell mennem)

2021. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, hát alá kellett írnod egy papírt, hogy megkaptad a tájékoztatást a megtekintésről! Ha a kormányhivatalban jelentkeztél, akkor ott érdeklődj. A kódszámod nem kell, nyilván átváltják a számot névre. Az egyetemre miért küldenék, semmi köze hozzá az egyetemnek! Jó nagy barom volt, aki ezt mondta.
2021. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érettségi betekintés május 31 és június 1, 8 és 16óra között zajlik, amikor megnézheted a feladatlapod, lefotózhatod/másoltathatod és azthiszem június 2ig fellebbezhetsz, ha szerinted valahol jár a pont. Ha kormányhivatalban jelentkeztél úgy tudom abban az iskolában tekintheted meg, ahol írtad, ha egy másik iskolában jelentkeztél,akkor oda küldik ki. Érdeklődj utána, van ahol beosztás szerint megy, hogy ki mikor tekintheti meg, van ahol lehet időpontot foglalni, van ahol pedig 8 és 16 óra között bármikor mehetsz.
2021. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!