Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FONTOS! Mik a feltételei...

FONTOS! Mik a feltételei annak, hogy valaki felnőttképzésben kutyakozmetikát oktasson?

Figyelt kérdés
Mik az elvárások végzettség stb. Van esetleg itt valaki aki ilyet tanít felnőttképzésben? Nagyon fontos lenne. Kitől tudnék erről érdeklődni vagy hol?

#feltétel #kutyakozmetika #felnőttképzés #Kutyakozmetikus oktató #Felnőttképzés oktató
2021. jún. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát először is..megvan a mester képzésed? vagy csak egy 'mezei' kutyakozmetikus vagy okj jellegű vizsgával? (mert ez esetben sehogy..)


Van hozzá saját vállalkozásod,céged,magán vállalkozásod ahol tudod a gyakorlatot biztosítani (..van működő kutyakozmetikád)? Át tudod adni teljes mértékben a szükséges kinológiai alapismereteket (tudsz-e oktatni másokat az elméletre is,úgy ahogy azt kell?)? :D


Ezek a minimum alapfeltételek utána jön a neheze.De egyenlőre lássuk miből élünk..

2021. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden esetre itt hagyok egy linket,kerestem róla neked pontosabbat mert én csak pár alap dolgot mondtam.Az átképzés ilyen-és ehhez hasonló feltételeket kér.

[link]

2021. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem én szeretnék, engem oktatnak csak valami fura.....
2021. jún. 8. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Fura?

Ha mester fodrász oktat saját kozmetikában akkor minden rendben.Általános kinológiát,fajtákat és jellemzőket,magát a fodrász mesterséget fogja tanítani. :D

2021. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!