Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek SE ETK orvosi...

Szerintetek SE ETK orvosi diagnosztikai analitikusra elég lesz 362 pont az éven?

Figyelt kérdés

Tavaly 344 volt államin és önköltségesen is, előző években magasabb.


Államira és önköltségesre is jelentkeztem


2021. jún. 2. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon max 10 pontos emelkedést bírok elképzelni, abban az esetben ha tényleg irgalmatlanul emelkednének a pontok. De a te esetedben még ez se lenne vészes. Idén viszont erre a szakra nem jósolnék ekkora emelkedést, inkább csak 5-6 pontot. Olyan 350 körülire, amivel bőven biztonságban vagy :)
2021. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Azért tavaly 40 pontot esett a ponthatár, de nem valószínű, hogy idén nagyon sokat fog emelkedni a szóbeli elmaradása miatt (ami a kémiánál nagyon sok pontot javítana az írásbelin).

Szerintem elég lesz, de majd kiderül.

2021. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Remélem valóban elég lesz :)

2021. jún. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!