Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diploma minősítésébe mennyir...

A diploma minősítésébe mennyire számítanak bele az első éves vizsgák?

Figyelt kérdés
Annyi a dolog, hogy 2 vizsgát leszámítva mindegyik másik ötös. Az egyik egy kötelező tantárgy (Eu integrációs ismeretek) az 4-esre sikeredett, a másikat szabadon választottam (médiapiac és médiajog) azt sajnos csak közepes lett (nem teljesen önhibámból mert a tanár is elég meh de ez most nem fontos). Tehát a kérdésem hogy ezzel a két bakival még lehet kitűnő a diplomám? Első éves vagyok ha ez számít.

2021. jún. 2. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
4,2 lett a diplomám átlaga úgy, hogy az első két félévben 3.6 és 3.8 voltam. Nyilván számít valamennyit, de ha csak ennyi tárgyad sikerült rosszabbra, azért az már nagyon szép eredmény.
2021. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!