Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ápolónőnek lehet rövid műkörme?

Ápolónőnek lehet rövid műkörme?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ápolónőnek tanulok egy 3 éves képzés keretein belül. Azt szeretném kérdezni hogy ott megengedett a műköröm? Amíg elméleti képzés van addig gondolom igen. De mikor fejeződik be az elméleti képzés, és mikor kezdődik a gyakorlat?

2021. jún. 3. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet műkörme, ugyanis akadályozhatja a munkavégzésben.
2021. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hivataolas nem lehet mukorme, se hosszu (nagyon hosszu). Nem hivatalosan az osztalytarsaim baromi hosszu mukormeit dicsertek, hogy milyen szepek, es az apolonoknek is volt.🤷‍♀️
2021. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem. De nem igen szólnak az emberre, viszont azt vedd figyelembe ha ilyet akarsz, hogy ne akadályozzon a munkádban.
2021. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Nem higiénikus.
2021. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de ha tenyleg nagyon rovid akkor szerintem nem szolnak erte
2021. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szólnak érte. De nem lehet normálisan fertőtleníteni, viszed a kórokozókat egyik betegről a másikra. Nem hiába halnak meg Magyarországon annyian nosocomialis fertőzésekben... mondom ezt úgy, hogy nálunk fekvőbeteg osztályon az osztályvezető főnővérnek is az volt.

Azóta már külföldön vagyok, eleinte eléggé rácsodálkoztam az itteni, sokkal szigorúbb kórházi higiéniára és szabályokra...

2021. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!