Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom magam ETR-ben...

Nem tudom magam ETR-ben aktivizálni, és kurzust felvenni. Mit csináljak? (egy gólya)

Figyelt kérdés

OKé, tudom h ott kell h ügyintézés->állapotváltás... de ott nem tudok semmire se kattintani. Lehet, hogy az elsősöknek nemis kell?:S Nincs is smemi olyan ott, hogy aktiválás, vagy ilyesmi...


És felveszem a kurzusaim, mintaterv alapján, be x-elem, felvétel. és semmi. aztán amikor a lezárásra kattintok, akkor sem történik semmi.


Segítsetek légyszi!


2010. aug. 25. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi osztály...
2010. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkoztál már?
2010. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy kis segítség:

[link]


Itt is azt javasolják, hogy ráértek még a tantárgyfelvétellel.

2010. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az állapotodnál a nyitó oldalon (aktuális félévnél) a konfirmációs aktív van, akkor tudsz felvenni órákat. A modulo-ban be kell jelentkezni, majd a kinyomtatott papírt elküldeni a TO-nak, ha ezt ők feldolgozzák akkor fog aktiválódni a félév.
2010. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!