Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE aok-on és fok-on mennyire...

SZTE aok-on és fok-on mennyire jó a közösség? Pécsen is vacilalok, így ahol jobb a közösség, odamegyek. Fok-ot írtam első helyre egyébként.

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Közösség nem állandó, akiket épp oda felvesznek, olyan. Ha nyitottabb vagy, akkor könnyebben találsz magadnak társaságot és jólérzed magad, legyél bárhol. Mindenhol emberek vannak és nem pontok vagy hely miatt lesz valaki más :)
2021. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Pécs! Én is ott végeztem, igaz oevosin, de fantasztikus város, tele lehetőségekkel, programokkal, ha kutatni akarsz vagy tudományosabb munkát folytatni 1000+1 lehetőséged lesz szóval bátran ajánlom! :)
2021. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!