Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik kötelező olvasmányt...

Melyik kötelező olvasmányt utálják legjobban a mai diákok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Kőszívű ember fiai
2021. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%

Nekem a Szigeti veszedelem volt az, amit egyszerűen nem bírtam elolvasni, kb 40 oldalig sikerült, majd feladtam. Pedig majdnem mindent elolvastam, de ezt egyszerűen annyira borzalmasnak éreztem, hogy nem ment.

Nem akarom leszólni, biztos ebben is van érték, de nem nekem való, az biztos.

2021. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy "legjobban". Az egyik ezt rühelli, a másik meg azt.
2021. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Első két válasz nagyjából fedi.
2021. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Itt a kiírt segítséget kérő kérdéseket figyelve azt látom, hogy nem olvassák el leginkább az Egri csillagokat, a Kőszívű ember fiait és a Szent Péter esernyője c. könyvet.
2021. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Hiába utálni bármelyiket is ha úgysem olvasod el
2021. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyénfüggő. Az általános iskolai kötelezőket nem olvastam el, mert tudtam, hogy úgyse fogunk vele foglalkozni. A gimisekből eddig a Zabhegyező, és a Robinson volt a kettő legszarabb. Az előbbinél ki nem állhattam a főszereplő stílusát, és már 15 évesen is elviselhetetlen volt számomra a gyerekes nyelvezet, míg a Robinsonnal az volt a bajom, hogy volt vagy 30-40 oldal a könyvben, ami hittérítésnek is elmenne, a maradék részében pedig minden annyira részletesen volt leírva, és annyira lassú volt a történet, hogy ha csak minden 5. oldalt olvastam volna el, akkor se vesztettem volna semmit.
2021. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első két válaszoló válasza kb. 90 százalékos értékelést kap, míg én leírom (mint könyvbolti eladó), hogy valóban az az egyértelmű tapasztalatom a beszélgetések alapján, hogy az a kettő, aztán lepontoznak. Ki érti ezt...
2021. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lelkesen olvasgattam a kötelező olvasmányokat, de a Goirot apóba belebuktam. Szerintem teljesen személyfüggő, az Egri csillagokat szokták sokan nem szeretni, de szerintem az túl korai egy hatodikosnak.
2021. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!