Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az első gazdasá...

Mennyire nehéz az első gazdasági matek vizsga?

Figyelt kérdés
Első féléves egyetemista vagyok (Metropolitan, nemzetközi gazdálkodás). Gazdasági matematikából 3-as megajánlott jegyet kaptam (annak ellenére hogy majdnem minden szorgalmit is megcsináltam). Nem fogadtam el, kedden lesz a vizsgám. Egy ismerősöm viszont kicsit megijesztett, azt mondta ő gondolkodás nélkül elfogadta volna, mert volt náluk egy srác aki szintén 3-as megajánlottat kapott, és ő sem fogadta el. Aztán megbukott a vizsgán, elment újra, szintén bukott, majd harmadjára levizsgázott kettesre. Ennyire nehéz egy matek vizsga? El kellett volna fogadnom a hármast? Én úgy érzem jobbra tudom annál, de egy kicsit ez elbizonytalanított.

2021. jún. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz válaszolni. Nekem volt olyan matekos tárgyam, amiből a lehető legjobb megajánlott jegy a 3-as volt. Nem fogadtam el, 5-ösre vizsgáztam. Ebben a félévben van egy olyan, amit elfogadtam 3-mas.

Sokmindentől függ, mit tudsz, milyen a vizsgáztató stb. Nem lehet erre általánosat mondani.

Az is szubjektív, hogy kinek mi a könnyű.

Sok sikert a vizsgádhoz!

2021. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vizsgáztató az oktatóm lesz ha jól tudom, segítőkész és kedves hölgy:) A tudásom szintjét négyesre lőném be, ha nem kérdez sokat a függvényekről (az egyetlen anyagrész ami kevésbé megy) akkor ötös is lehet. De bízom benne hogy nem a kicseszésre mennek rá a vizsgákon :D
2021. jún. 6. 11:49
 3/3 anonim válasza:
Szia én is a Metuba kezdek , gazdálkodás és menedzsment alapképzésben , és nekem is van gazdaság matematika, ha gondolod adj egy elérhetőséget és tanulhatunk együtt. :)
2021. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!