Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor, hogy is van ez a...

Most akkor, hogy is van ez a nyelvvizsga? (Felvi)

Figyelt kérdés

Már van érettségim de az éven jelentkeztem egy alapképzésre februárban. Viszont áprilisban már fel voltak dolgozva az adataim, eredményeim. Középfokú komplex és felsőfokú írásbeli nyelvvizsgám van. Még áprilisban az volt a e-felvin odaírva, hogy az éven megadják úgy a pontot ha csak az egyik része van meg a nyelvvizsgának (mint tavaly). Viszont mikor megláttam, hogy feldolgoztak mindent azután nem is foglalkoztam a dologgal.

De itt többen azt írják, hogy már nem adják meg. De most akkor mi van? Nekem a pontom nem változott és a felsőfokú érettséginél van a pipa és hogy azt számolja.

Megmondom őszintén kicsit kétségbe vagyok esve mert nem akarom, hogy emiatt ne vegyenek fel.


2021. jún. 6. 12:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Felsőfokú nyelvvizsgánál*

nem érettséginél.

Bocsánat, elírtam

2021. jún. 6. 12:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Már írja a pontjaidat elvileg a Felvi. Ott beleszámolta?
2021. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen. Ott a felsőfokút számítja. Áprilisban is azt számolta és most is ugyanannyi a pontom

Csak nem tudom.. utólag variálhatnak a pontjaimon?

Csak eléggé parázok mert nem akarom, hogy emiatt múljon a felvételi. Még ma tudok nyelvvizsgára jelentkezni de mivel egyetemista vagyok így vizsgaidőszakban nem tudom mennyire lenne jó ötlet még ezzel foglalkozni de ha minden kötél szakad akkor muszáj.

2021. jún. 6. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elvileg elfogada. Utólag nem fognak variálni rajta, nyugi:)
2021. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper :)
2021. jún. 6. 18:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2021. jún. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!