Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimis gólyatáboros sztorik?

Gimis gólyatáboros sztorik?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek gimibe, és most augusztusban lesz a gólyatáborom😊

2021. jún. 6. 16:42
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én nekemm is augusztusban lesz.

Melyik gimibe fogsz járni?

2021. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hegedusmark válasza:
100%

Annyira érdekes sztorim nincs, viszont sokan érdeklődnek itt gyk-seken, hogy milyen a gólyatábor, mert kissé félnek tőle.


Csak biztatni szeretnék mindenkit, hogy menjel el, mert ha nem is vagy annyira társaságkedvelő, akkor is nagyon jól tudod magad érezni. A mi giminkben minden évben más témájú a tábor és ahhoz igazítják a játékokat is, amik mindig tök királyak (azóta én is szerveztem tábort a suliban).


Ajánlom, hogy vigyetek fürdőnadrágot (nálunk ilyen fülkés zuhanyzók voltak és kb mindenki látott mindenki (persze nem volt cél csekkolni egymász, de ha ez téged zavar akkor a fürdőnadrág ajánlott)


Vigyetek kártyát esti hülyüléshez, és felelsz vagy merszbe ne menjetek bele😂


Aludjatok amennyit tudtok, de számítsatok éjszakai keltésre is


Amúgy meg engedjétek el magatokat, a gimis gólyatábor életre szóló élmény, úgyhogy ne parázzatok rajta


Ps.: Felejtsétek el, hogy piát visztek a táborba!!! (Nem akartok igazgatóival indítani)

2021. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Szentistvánba megyek jövőre🥳
2021. jún. 7. 15:19
 4/5 A kérdező kommentje:
egyes te melyikbe mész?
2021. jún. 7. 15:20
 5/5 anonim válasza:
Baksa két tan nyelvűbe
2021. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!