Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hanyas átlagtól van meg a jeles?

Hanyas átlagtól van meg a jeles?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam hogy három négyes a maximum és már arra is azt mondják hogy jeles tanuló. Gimnáziumról lenne szó. Jelenleg 3db nègyesem van a többi ötös, lényegében arra lennék kíváncsi megvan e a jeles átlag.
2021. jún. 6. 20:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
Matek mennyire megy?
2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Számold ki az átlagodat, ha érdekel.
2021. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó.... istenem hanem hogy ti hogy tudjátok menyitől van meg a jeles átlag....

De érthetően kiirtam nem értem mi a problémád....

JELES ÁTLAG MENYITŐL VAN MEG???

Èn ezt nem tudom hogy mindenhol úgy van e hogy 3 négyes a maximum.

2021. jún. 6. 20:33
 4/40 A kérdező kommentje:
Tudom menyi az átlagom csak azt nem hogy benne vagyok e már a jelesnek mondható skálában.
2021. jún. 6. 20:35
 5/40 anonim ***** válasza:
85%

Ne kiabálj!

Lehet hogy te tudod az átlagodat, de mi nem.... a 3 négyes mellé hány ötösöd van?

Egyébként meg akkor jeles a bizonyítvány ha csak jelesek vannak benne.

2021. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Te nem csak buta vagy, hanem még agresszív is.

Átlagszámítás és kerekítés általános iskolai anyag.

50 db négyesed is lehet, ha van mellé 200 ötösöd.


Tudod ez egzakt dolog, nem iskola dönti el, nem ötletelés.

Régen jártam iskolába, nem tudom, mist mi van de ott lehet csak eltérés, hogy ha az átlag pontosan 1,5; 2,5 stb., akkor lefelé kerekítenek vagy felfelé.

2021. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Nem kiabáltam csak kiemeltem a kérdésem... nem értem hogy kiabálhatnèk ha írok xdd

Másik az hogyha nem ismersz hogy állapíthatod meg azt hogy agresszív vagyok... akkor ezek szerint nekem is lenne egy két véleményem rólad/rólatok de nem nyilvánítom ki mert úgye nem ismerlek és nem itèlkezem.


Nyilván kihagytam azt hogy menyi darab jegyem van és abból menyi a négyes De ha észleled a hibát akkor " rendesen" szólsz nem flegmán odaírod hogy számold ki te, vagy hogy jó vagy e matekból.


Másrészt nem vagyok buta, hiszen minden ember hibázik és mindenki ember határokkal, mint már említettem valóban kihagytam az infókat de akkor szépen szólsz. Most én is beléd köthetnèk hogyha válaszolsz akkor azt normálisan tedd!! Normális hangnemben, mint ahogy az emberhez méltó, és nem egyből úgy kezdted hányás vagy matekból már nyilván vettem a lapot....

Szóval előbb azon változtass hogy kezdeményezel és úgy viszonyulok hozzád.

Kiirtam a kérdésem, normális választ várok, mint ahogy az emberek xx%-a aki normális kérdésre normális választ vár...


16 db jegyem van ebből 3db a négyes 4,81


6/ remélhetőleg elolvastad amit fentebb írtam, nyilván nem ötletelès ezért kérdezem hogy ki tudja... de ha nem tudod kérlek lapoz tovább! nincs energiám most ilyen emberekre


5/nem tudom hogy te mikor jártál suliban.... ha csak ötösök vannak akkor már kitűnő, és van olyan hogy jeles aminél megvan határozva menyi db négyes lehet ( nem kitaláltam, általánosban igy volt), szval ha te sem vágod amiről beszélek kérlek lapoz!!!


Köszi előre is!!

2021. jún. 6. 21:30
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Mit is mondtál az iskolád házirendje mit ír erről?
2021. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem említettem ilyesmit :-)
2021. jún. 6. 22:14
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor tessék szépen elolvasni!
2021. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!