Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki bánta meg az egyetemet?

Ki bánta meg az egyetemet?

Figyelt kérdés
Aki megbánta milyen szakot végzett? És utánna mesterképzésre mentetek vagy más szakra esetleg nem is dolgoztok a szakmában

2021. jún. 8. 01:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bántam meg, hogy nem másik egyetemre mentem, amivel jobbak a lehetőségek. Így sem rossz, de mást jobb lett volna végezni.
2021. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Hollandiában Saxion University of Applied Sciences, Software Engineering szak.


Lényegében a legalapabb dolgokat tanultuk meg azt is felületesen. Az egyetemnek a fő előnye a legtöbb embernek az volt, hogy egyszerűen elvégezhető, "menő mert külföldön van " (nyílván csak külföldi szaktársaim voltak, de volt holland csoport is) és no stop bulizás.


3 szemeszter után ott hagytam. (Tudom USAban 1 szemeszter fél év, ott negyed év volt. Tehát 3/4 évet voltam kint)


Átmentem a BME-re itthon. Rengetegek idegeskedek és szenvedek, de legalább van értelme annak amit csinálok.

2021. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a másodikat bántam meg. Elvette tőlem a tanulás élményét sok vsoporttársam és tanár hozzáállása
2021. jún. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
9%
Büfészak? Milyen szakra jártál vagy jársz?
2021. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetem bánt meg engem.
2021. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Először megfelelési kényszerből választottam egy olyan szakot, amiről mélyen tudtam, hogy nem nekem való. Iszonyúan féltem, hogy csalódást okoznék a szüleimnek, ezért nem mertem otthagyni, így viszont napi szinten olyan stresszben voltam, hogy a szó szoros értelmében belebetegedtem.


Most egy jellemzően büfészaknak csúfolt szakon tanulok... és imádom. Jó vagyok benne, ezzel dolgozom, amit nagyon élvezek, és nem érdekel, más mit gondol róla. Összességében nem bánom, de az tény, hogy jó pár év macerát megspórolhattam volna, ha hamarabb beveszem a leszarom tablettát és saját döntéseket hozok.

2021. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
99%
#6 milyen szakon vagy most?
2021. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
#6 orvosiról nyergeltem át anglisztikára:)
2021. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jaaj nagyon köszönöm a válaszokat jó látni hogy nem csak én vagyok ezzel egyedül, megnyugtató válsszokat kaptam. Nézegettem a mesterképzéseket és naggyából haszontalan diplomából is lehet jót kihozni. Mindenkinek sok szerencsét!
2021. jún. 8. 11:46
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel mindenki így lesz, kevesen gondolják, hogy jó helyen vannak.


Elvégeztem egy osztatlan képzést (jog), abban dolgozom, de azért bántott, hogy az IT-t, amivel kis korom óta foglalkozom hanyagolom. Pár éve elkezdtem levelezőn, munka mellett csinálni egy IT Bsc képzést, nos itt sem egyszerű, sőt... Az elképzelésünk talán a kés a vajon kategória lehet, hogy máshol egyszerűbb, gyorsabb, és többet kereshetsz vele, a valóság meg az, hogy van szenvedés bőven szinte mindenhol...

2021. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!