Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornász szak mellé...

Gyógytornász szak mellé másoddiploma/szakma?

Figyelt kérdés

Úgyérzem lenne kapacitásom valamilyen szakmához, de nem tudom mi lenne jó. Imádom az egészségügyet, úgyhogy inkább az lenne a fő cél. Legelőször gyógymasszőr és edző jutott eszembe, de mindkét szakma kompetenciáját az alapszakommal megtanulom. Ápoló is tetszik, ápolni is tanulunk, igaz nem ápolónak, de az se nagyon esik bele a választásomba. Áok szintén szimpatikus, de nem szeretnék 12-14 évet tanulni, hamarabb szeretnék teljes munkaidőben kikerülni a piacra.

Mi érne még meg?

Van valamilyen okj-s képzés ami esetleg félállásban vihető lenne? Gondolok itt akár fogtechnikusra, valamilyen asszisztensre. Vagy érdemesebb kitekintenem az egészségügyből és esetleg valamilyen gazdasághoz kapcsolódó okj-t/egyetemet elvégezni?



2021. jún. 10. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Könyvelőként is tudsz csak 2-3 cégnek könyvelni, és az is megéri még mellékesnek is.


De ha szereted a bioszt, nyelveket, akkor magántanárként azzal is jól lehet keresni (én még egyetemistaként korrepetáltam, mondhatom, hogy szinte abból éltem suli mellett és ebben az albérletár is benne van).

2021. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogtechnikussal eleg jol lehet keresni.

Esetleg vlm taplalkozasi szakember? Tulkepp az evessel osszefugghet csomo izuleti gond, siman osszekothetned a masszortudasoddal

2021. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!